Tomáš Batiz Futbal

Tatran doma nestačil na Dubnicu nad Váhom: Pozrite si ZOSTRIH zo zápasu

Futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš si na svoje konto pripísali druhú prehru v rade. Na domácom trávniku nestačili na hráčov Dubnice nad Váhom.

Ilustračný obrázok k článku Tatran doma nestačil na Dubnicu nad Váhom: Pozrite si ZOSTRIH zo zápasu

V 9. kole II. futbalovej ligy sa proti sebe stretli MFK Tatran Liptovský Mikuláš a FK Dubnica nad Váhom. Domácim sa zápas nevydaril a po výsledku 1:4 si tri body do tabuľky pripísala Dubnica nad Váhom.

Liptákom nevyšiel prvý polčas zápasu, v ktorom dvakrát inkasovali, po tom čo sa dvakrát presadil Vujošević. Tatran síce ešte do polčasu gólom Kotoru stretnutie zdramatizoval, no Dubnica o plnom bodovom zisku definitívne rozhodla v závere. V 76. minúte zvýšil na 3:1 Štefánek, vzápätí stanovil na konečných 4:1 Krela.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš – FK Dubnica nad Váhom 1:4 (1:2)

• Góly: 40. Kotora – 23. Vujošević, 34. Vujošević, 76. Štefánek, 81. Krela
  • MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Gábriš – Očenáš, Janec, Gerát, Staš, Kotora, Čery, Laura, Bartoš, D. Andrić ©, Kucharčík
  • FK Dubnica: Digaňa – Štefánek, Janco, Pagáč, Vujošević, Beňo, Pleva, Václav, Čurik, Jakúbek ©, Mikuš
Zdroj: YouTube.com