Tomáš Batiz Futbal

Futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš majú za sebou prvý prípravný zápas. Na úvod sa predstavili v Michalovciach.

Ilustračný obrázok k článku Tatran má za sebou prvý prípravný zápas: Aký výsledok priniesol duel s Michalovcami
Zdroj: MFK Tatran Liptovský Mikuláš

Liptovský Mikuláš si v prvom prípravnom zápase poradil s Michalovcami výsledkom 2:1. Tatran poslal do vedenia už v prvom polčase Milošević, ktorý prekonal brankára Bieszczad v 26. minúte. Mikulášania pridali druhý gól v úvode druhého dejstva, po tom čo sa presadil Trotcenko. Domáci tím v záverečných pätnástich minútach už iba skorigoval výsledok zásluhou Danka. Ďalší prípravný zápas odohrá MFK Tatran Liptovský Mikuláš 23.6. 2018 o 11:00 na ihrisku Olomouca.

MFK Zemplín Michalovce – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:2 (0:1)

• Góly: 76. Danko – 26. Milošević, 46. Trotcenko
  • MFK Tatran: Gábriš (46. Mikušiak) – Šimun (46. Čery), I. Očenáš (60. I. Lišivka), Kuc, Janec – S. Andrič (60. T. Staš) – Ivan Kotora, Otruba (46. Trotcenko), Gerát (60. Poremba), Káčerík (68. Milanovič) – Miloševič (60. D. Andrič)
  • MFK Zemplín: Bieszczad – Vojtovič (46. Šosták), Kavka, D. Špak (46. Carrillo), Steflyuk (46. M. Vojtko) – Rota (46. R. Begala) – Carrasco (46. Turík), S. Danko, P. Kolesár, J. Vajs – Bellás (46. Kurminowski)