Tomáš Batiz Futbal

Tatran odštartoval prípravu na sezónu: Na prvom tréningu viacero nových tvári

Futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš majú za sebou úspešnú sezónu. Podobné výsledky však chcú zopakovať aj v ročníku 2019

Ilustračný obrázok k článku Tatran odštartoval prípravu na sezónu: Na prvom tréningu viacero nových tvári
Zdroj: Dnes24.sk

Tatran v uplynulej sezóne skončil na štvrtom mieste, čo uspokojilo požiadavky vedenia klubu ako aj samotných hráčov. Podobné výkony chcú Liptáci zopakovať. Prírpavu na novú sezónu odštartovali 12. júna tréningom na hracej ploche v Smrečanoch. „Chceme pokračovať v nadstavenom trende z minulej sezóny. Našim cieľom je pohybovať sa na vyšších priečkach v tabuľke,“ zhodnotil Ján Papaj, športový riaditeľ MFK Tatran Liptovský Mikuláš.

Papaj ďalej prezradil, že aktuálnym cieľom pre vedenie klubu, je stabilizovať káder. „O viacerých hráčov je záujem z iných klubov, no mená zatiaľ nebudeme konkretizovať,“ doplnil športový riaditeľ klubu.

V príprave dostanú priestor viacerí odchovanci klubu. Vedenie Tatranu chce dať príležitosť aj viacerým mladým hráčom. „V základnej zostave musíme mať podľa nových pravidiel jedného hráča do 21 rokov. V príprave chceme dať priestor viacerým hráčom, ktorí spĺňajú toto kritérium,“ informoval Mikulaš24 Ján Papaj.

„Na skúške sú Ervin Tigan zo Slovinska a Róbert Coma, ktorý je odchovancom zo Žiliny. Zajtra sa k tímu pripojí Ondrej Šimon z Tatrana Prešov a budúci týždeň očakávame príchod stopéra Filipa Vacovského, ktorý je hráčom Viktórie Plzeň,“ skonštatoval Ján Papaj, športový riaditeľ MFK Tatran Liptovský Mikuláš.

Do prípravy sa zapoja aj navrátilci z hosťovania Patrik Laco a Ladislav Porubän.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie