Tomáš Batiz Futbal

Tatran odštartoval zimnú prípravu: Na skúšku prídu aj Kórejci

Futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš odštartovali zimnú prípravu pred jarnou časťou sezóny 2. ligy. Liptáci si v príprave zmerajú sily aj s tímami z Fortuna ligy.

Ilustračný obrázok k článku Tatran odštartoval zimnú prípravu: Na skúšku prídu aj Kórejci
Foto: Tomáš Batiz

Káder Liptovského Mikuláša sa počas zimnej prestávky výrazne nezmenil. Klub zatiaľ informoval iba o jednom odchode. „Káder zostáva ten istý, ktorý bol v jesennej časti. Rozlúčili sme sa iba s Markom Lukáčom, kde došlo k ukončeniu zmluvy,“ Mikulaš24 o tom informoval Ján Papaj, športový riaditeľ MFK Tatran Liptovský Mikuláš.

Vedenie mikulášskeho futbalového klubu myslí aj na posily. Pod Tatrami sa zamerajú najmä na útočníka. Chceli by sme sa posilniť na poste hrotového útočníka. Máme vytipovaných pár hráčov, no konkrétnejší budeme v najbližších dňoch,“ uviedol Papaj.

Na teraz je otázna budúcnosť Mareka Bobčeka, ktorý odštartoval zimnú prípravu v susednom Ružomberku, keďže práve z fortunaligového tímu hosťuje v Mikuláši. „S Ružomberkom budeme ešte komunikovať. Chceme, aby Bobček zostal v našom tíme počas jarnej časti,“ skonštatoval športový riaditeľ MFK Tatran Liptovský Mikuláš.

Klub koncom novembra oznámil verejnosti, že počas jarnej časti chystá spoluprácu s kórejskou futbalovou akadémiou zo Soulu. Prví hráči by na skúšku mali prísť už v najbližších dňoch. „Budúci týždeň by mali prísť na skúšku aj dáki Kórejci,“ informoval na túto tému Papaj, ktorý ďalej doplnil, že zimnú prípravu v áčku absolvuje aj trojica dorastencov Baran, Kováč a Diviš.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie