Tomáš Batiz Futbal

Tatran s cenným víťazstvom: Mikulášania zdolali Inter

Futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš majú za sebou zápas III. kola II. ligy, v ktorom sa predstavili na ihrisku bratislavského Interu.

Ilustračný obrázok k článku Tatran s cenným víťazstvom: Mikulášania zdolali Inter

Tatran si na svoje konto pripísal už druhé víťazstvo v aktuálnej sezóne. Mikulášania po domácej výhre 3:0 so Šamorínom, si v sobotu poradili aj s Interom Bratislava, ktorý zdolali 3:1. Liptákov poslal v závere prvého polčasu do vedenia Laura. Hostia položili základ svojho úspechu v 49. minúte, keď na 2:0 zvýšil Staš, vzápätí sa presadil aj obranca Kucharčík a Tatran viedol trojgólovým rozdielom. V závere zápasu sa Inter zmohol už iba na zmiernenie výsledku, keď na 1:3 znížil Baldovský.

Liptovský Mikuláš je po neúplnom treťom kole so ziskom šiestich bodov na treťom mieste II. ligy.

Inter Bratislava – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:3 (0:1)

• Góly: 74. Baldovský – 41. Laura, 49. Staš, 56. Kucharčík.