Tomáš Batiz Futbal Video

Tatran sa predstaví proti Interu, tréner Žaťko: Čaká nás náročný zápas, VIDEO

Futbalisti Liptovského Mikuláša sa predstavia na ihrisku bratislavského Interu.

Ilustračný obrázok k článku Tatran sa predstaví proti Interu, tréner Žaťko: Čaká nás náročný zápas, VIDEO
Zdroj: MFK Tatran Liptovský Mikuláš

MFK Tatran Liptovský Mikuláš sa v treťom kole II. ligy predstaví na ihrisku Interu Bratislava. Liptáci v poslednom zápase získali v tejto sezóne prvé tri body, keď si doma poradili so Šamorínom. Tatran po prvom polčase viedli 1:0, keď tri minúty pred jeho koncom strelil gól Kotora. Tesne po začiatku druhého polčasu zvýšil náskok domácich Čery a na konečných 3:0 upravil v 60. minúte Bartoš.

„Očakávam náročné stretnutie. Psychicky sa musíme pripraviť najmä na umelý povrch a horúce počasie. Budeme sa snažiť dobrou organizáciou hry streliť dáky gól. Verím, že z Bratislavy neodídeme na prázdno,“ skonštatoval Štefan Zaťko, tréner Liptovského Mikuláša.

Súper Liptovského Mikuláša má po dvoch kolách na svojom konte jeden bod a je na 12. mieste.

Zdroj: YouTube.com