Tomáš Batiz Šport

Tomáš Staš pred domácim zápasom: Tatran privíta rezervu Slovana, VIDEO

Futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš privítajú na domácom trávniku rezervu Slovana.

Ilustračný obrázok k článku Tomáš Staš pred domácim zápasom: Tatran privíta rezervu Slovana, VIDEO
Foto: Tomáš Batiz

V treťom kole II. futbalovej ligy sa v sobotu, 3.8.2019, o 17:00 stretnú proti sebe MFK Tatran Liptovský Mikuláš a ŠK Slovan Bratislava B.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš v druhom kole odohral zápas na súperovom stadióne proti Púchovu. V 21. minúte sa do vedenia dostali domáci po presnom zásahu Pílného. Liptáci následne zvýšili aktivitu a vyrovnať sa im podarilo po piatich minútach zásluhou Tomáša Staša. V prvom polčase už gól nepadol a tak sa o osude stretnutia rozhodovalo v druhom dejstve.V 65. mi­núte poslal do vedenia Liptákov svojim druhým gólom v zápase Staš, ktorý sa tak posledným presným zásahom v zápase postaral o víťazstvo Tatranu 1:2. Liptáci si tak domov odviezli plný bodový zisk.

ŠK Slovan Bratislava B svoj posledný ligový zápas odohral na domácom štadióne proti Skalici. Domáci už do prestávky viedli rozdielom dvoch gólov. Najprv sa presadil v 17. minúte Apau, ktorého o sedať minút nasledoval Strelec. V záverečnom dejstve si domáci víťazstvo len poistili. V 63. minúte zvýšil na 3:0 Herman a na konečných 4:0 upravil v 70. minúte Jackuliak. Slovan si tak po vysokom víťazstve pripísal do tabuľky tri body.

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie