Od Vás

TOP klikané videá na internete z Mikuláša: Freerideri, kung-fu na parkovisku a Melíško!

Už niekoľko rokov je tu doba internetu a technika sa posúva vpred míľovými krokmi. Takmer každý mobil poskytuje možnosť kvalitného nahrávania a za ten čas sa na internete objavilo množstvo zaujímavých videí aj z Liptovského Mikuláša. Ktoré sú najklikanejšie na známom portále Youtube?

Ilustračný obrázok k článku TOP klikané videá na internete z Mikuláša: Freerideri, kung-fu na parkovisku a Melíško!
Zdroj: Dnes24.sk

Jednoduchým vpísaním názvu mesta do vyhľadávača známy portál podľa sledovanosti vyberie tie najviac klikané. Nejde pri tom ani zďaleka o profesionálne natočené kúsky. Prekvapivo sa na prvom mieste objavuje šesťročné video od Ejušky2, ktorá si v mikulášskom akvaparku natočila známych na tobogáne. Video vzhliadli neuveriteľné viac ako tri milíony divákov.

Výraznú sledovanosť má aj spot mikulášskych freeriderov, ktorí „vystrájajú“ za garážami na sídlisku Nábrežie. Štvrté miesto s počtom viac ako 100 000 vzhliadnutí obsadilo happy video z Liptovského Mikuláša a prvú päťku uzatvára kung-fu predstavenie rómskych spoluobčanov na parkovisku v blízkosti centra mesta.

V prvej desiatke nechýba nedávne zatknutie hľadaného expolicajta Jána Antošku s viac ako 51 000 pozretiami. Desiatke najsledovanejších videí kraľuje z druhej strany rebríčka monológ slávneho Melíška znejúci z mestského rozhlasu spred štyroch rokov.

Foto a video: Youtube

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie