Tomáš Batiz Futbal

Tréner Ružomberka po remíze s Trenčínom: Teší ma posun mužstva, VIDEO

Futbalisti MFK Ružomberka si doma v rámci 13. kola Fortuna ligy podelili body s Trenčínom. Ako videl stretnutie domáci kouč?

Ilustračný obrázok k článku Tréner Ružomberka po remíze s Trenčínom: Teší ma posun mužstva, VIDEO

Ruža mohla ísť do vedenia už v 5. minúte, lenže Regáliho strelu vo veľkej šanci vyrazil Chudý. O šestnásť minút našiel Takáč centrom z ľavého krídla Kojnoka a ten bez váhania otvoril skóre – 1:0. V 39. minúte získali hostia po odpískanej ruke pokutový kop, ktorý premenil Čataković – 1:1.

V 63. minúte získal Ružomberok priamy kop z výhodnej pozície. Maslo sa rozhodol pre strelu na bránu a spravil dobre. Na jeho tvrdý projektil si síce siahol brankár, lenže prudká strela skončila v sieti – 2:1. V rozmedzí 66. a 70. minúty mal van Kessel dve obrovské šance na skórovanie, lenže v oboch prípadoch skončili jeho zakončenia na žrdi. Po deviatich minútach Zubairu vystrelil na bránu. Macík vyrazil strelu pred nabiehajúceho Bukariho a ten bez problémov vyrovnal na konečných 2:2.

Zdroj: MFK Ružomberok