Sobota 20. júl 2019 Iľja/Eliáš  21 °C
Michal Paška Futbal

V liptovskom derby pôjde Tatranu o veľa. Zaboduje?

Vo štvrtom kole druhej futbalovej ligy si v nedeľu o 10:30 zmerajú sily rezerva MFK Ružomberok s MFK Tatran Liptovský Mikuláš.

Pre Mikulášanov bude nedeľné derby na štadióne pod Čebraťom dôležité. Zisk len jedného bodu (v domácom zápase s Lučencom) v úvodných troch kolách sezóny určite nenaplnil očakávania futbalových fanúšikov v Liptovskom Mikuláši. Zabodovať budú chcieť určite aj hráči ružomberskej rezervy, ktorí sú v tabuľke na predposlednom mieste práve pred Liptovským Mikulášom.

„Sme v situácii, keď musíme bodovať aj na ihrisku súperov. Určite nás v Ružomberku nečaká ľahký zápas. Urobíme všetko preto, aby sme uhrali aspoň bod,“ povedal Pavol Strapáč, tréner MFK Tatran Liptovský Mikuláš.

Najväčším problémom Mikulášanov v začínajúcej sa sezóne je strelecká nemohúcnosť. V troch kolách zatiaľ nestrelili gól, naopak, tri inkasovali.

„Verím, že už v nedeľu prelomíme streleckú smolu a vypracované šance pretavíme do gólov. Okrem Virgalu je k dispozícii kompletný káder, hráči sú odhodlaní urobiť všetko, čo bude v ich silách pre čo najlepší výsledok,“ uzavrel tréner.

foto: autor video: Martin Záruba

V liptovskom derby pôjde Tatranu o veľa. Zaboduje?
1
Galéria

Tento článok nie je možné komentovať.