Slávka Kellová Futbal

V príprave výhra nad Púchovom

V prípravnom stretnutí tím MFK Tatran Liptovský Mikuláš nastúpil proti súperovi MFK Púchov v Liptovskom Jáne a vybojoval si výhru 2:1.

V prvom polčase mali Mikulášania hernú prevahu. Skóre otvoril v 6. minúte Tomko, gól padol po peknej akcii Latiaka, Paděru a Bezáka (1:0). Ďalší gól pridali Liptáci po dobre zahranom rohu Latiakom, keď sa v malom vápne najlepšie zorientoval Paděra a zvýšil v 45. minúte na 2:0. V druhom polčase tempo hry upadlo, čo využil súper na vstrelenie kontaktného gólu. Mikulášania si najmä v prvom polčase vytvárali sľubné pozície, ktoré ale nedokázali dotiahnuť do úspešného zakončenia.

Góly: 6. Tomko, 45. Paděra – 71. PK – Pilár

MFK Tatran Liptovský Mikuláš:

1. polčas: Šavol, Šupej, Kapláň, Daško, Bezák, Rezer, Virgala, Šlosár, Latiak, Tomko, Paděra

2. polčas: Kašprišin, Kmeť, Kapláň, Rezer, Paděra, Maťko, Pastva, Moravčík, Kočan, Legerský, Uram