Michal Paška Hokej

V tíme HK 32 úraduje viróza, šancu dostanú juniori

V prvej hokejovej lige sú v piatok 4. novembra 2011 na programe stretnutia sedemnásteho kola. HK 32 Liptovský Mikuláš hostí súpera zo Senice.

Mikulášania v utorok potešili verných fanúšikov ziskom troch bodov na ľade Michaloviec. Radosť budú chcieť urobiť aj divákom na domácom štadióne. „Do stretnutia nastúpime s cieľom zabodovať naplno a fanúšikom ukázať niečo z hokejového kumštu. Dobre si pamätáme, ako nás Senica potrápila na svojom ľade. Je to korčuliarsky vyspelé mužstvo,“ charakterizoval piatkového súpera Rudolf Záruba, tréner HK 32 Liptovský Mikuláš.

Hráči HK 32 chcú potvrdiť, že ich výsledky nie sú dielom náhody, ale poctivej práce. V kádri Mikulášanov šarapatí viróza a tak sa predstavia v pozmenenej zostave. Okrem dlhodobo zraneného Urama s Lištiakom bude chýbať aj Kledrowetz, ktorý pre problémy s chrbtom nehral ani v utorok v Michalovciach. „Pre virózu nenastúpia Nitriansky, Staroň a Šmihula. Penák má problémy so šlachou. Nastúpime na štyri päťky, káder doplníme mladíkmi z juniorky,“ skonštatoval tréner.

ilustračné foto: Majo Eliáš, www.majoelias.sk

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie